A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • U Kan Çka U Kan

Meda - U Kan Çka U Kan


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  85

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

05/07/2012

2012-07-05T02:39:55

Song from the album:

"O Marak"


U kan qka u kan
Me ty smuj me kan
Boll me mu ke lujt
Boll mke ba me vujt
Tkam majt sikur pellumb
Ti ma ktheve me zullum
Qka ke dasht kam ba per ty
E prap zemren ma ke thy

Ref:
Din e iman bojsha be
Mendo pak se gabim je
Sot po thu kam gabu
Ah sa von ti je pendu 2X.

U bo qka u bo
Ti me mu asniher ma
Kur u ndam mke than ste du
Sot po don me fol me mu
Tkam majt sikur pellumb
Ti ma ktheve me zullum
Qka ke dasht kam ba per ty
E prap zemren ma ke thy

Ref:
Din e iman bojsha be
Mendo pak se gabim je
Sot po thu kam gabu
Ah sa von ti je pendu 4X.


Lyrics submited by Adelina   xhylivere
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018