A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Ka Diçka Ne Syt E Tu

Meda - Ka Diçka Ne Syt E Tu


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  69

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

05/07/2012

2012-07-05T02:30:43

Song from the album:

"Hitet Me Te Mira"

Song from the album:

"O Marak"


Ka diqka ne sy te tu
Qe per vete po me ban mu
Ka diqka ne shpirtin tend
Un pa ty rahat nuk jam

Vendi vend pa ty sme nxen
Ti je fati i shpirtit tem
Kur spo vjen zemra po me dhem
Kur po vjen pa mend pome len (2X).

Ka diqka zemra e din
Qe larg teje nuk po rrin
Ka diqka ne shpirtin tend
Qe spo me rrihet me kekron

Vendi vend pa ty spo me nxen
Ti je fati i shpirtit tem
Kur spo vjen zemra po me dhem
Kur po vjen pa mend po me len (2X).


Lyrics submited by Adelina
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018