A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Meda - O Marak


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  69

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

05/07/2012

2012-07-05T02:30:15

Song from the album:

"Per Ju"

Song from the album:

"Hitet Me Te Mira"

Song from the album:

"O Marak"


U Mashtrova e i fola
nuk e di n'takim qysh dola
veq 1 her me ta kam nej
kurr skam pi kafe ma t'shtrejt

Ref:
o marak spo muj pa e pa
ma don shpirti e skam qka me ba

T'miren shpirti e lakmon
zemra nuses zemra don
i harrova per ta krejt
nuk po muj pa ta me nejt

Ref:

o marak spo muj pa e pa
ma don shpirti e skam qka me ba

T'miren shpirti e lakmon
zemra nuses zemra don
i harrova per ta krejt
nuk po muj pa ta me nejt

Ref:

o marak spo muj pa e pa
ma don shpirti e skam qka me ba


Lyrics submited by  albertjack
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018