A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Meda - Gezim E Idhrim


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  23

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

05/07/2012

2012-07-05T02:31:12

Song from the album:

"O Marak"


A t`kujtohet zemer
Nata kur u pamm
U bashkum ne valle
E ma nuk u ndamm

REF: x2
Her gzim her idhrim
Keshtu qenka jeta
At qef t`asaj nate
Kurr ma nuk e gjeta

A t`kujtohet shpirtoo
Qka m`ke than at natt
Un me ty po ndihem
Njeri ma me fat

REF: x2
Her gzim her idhrim
Keshtu qenka jeta
At qef t`asaj nate
Kurr ma nuk e gjeta

---------------------
---------------------
---------------------
x2
Her gzim her idhrim
Keshtu qenka jeta
At qef t`asaj nate
Kurr ma nuk e gjeta


Lyrics submited by Blend   ALDOooo
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018