A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Meda - M'ke Pre N'bes


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  28

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

05/07/2012

2012-07-05T02:28:45

Song from the album:

"O Marak"


E endrrova nje jet tjeter
tjeter jet me ty
me sy mbyllur fatit i besova
qe sna ndan me ty

ref:

Kurr hallall kurr hallall
prej meje se ke
t'kam besu skam dyshu
ti ne bes mke pre

Kurr hallall Zoti madh
o mos ta boft ty
kur mas shumti
njet mu deshte
shpinen ma ke kthy

E endrrova nje jet tlumtur
njet te lumtur bashk
e pamundur si i marr besova
se ti me ke dasht

Ref:

Kurr hallall kurr hallall
prej meje se ke
kam besu skam dyshu
ti ne bes mke pre

Kurr hallall Zoti madh
o mos ta boft ty
kur mas shumti
njet mu deshte
shpinen ma ke kthy

E endrrova nje jet tlumtur
njet te lumtur bashk
e pamundur si i marr besova
se ti me ke dasht


Lyrics submited by  albertjack   YanaOtr
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018