A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • S'je E Vetmja Në Këtë Botë

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Meda - S'je E Vetmja Në Këtë Botë


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2004

2004-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Prap Të Dua"


Qdo ditë t'shoh e qdo ditë m'sheh,
mos u ban se nuk me njeh,
edhe pse s'kemi nejt bashk mirë e di qka je tuj dasht

Ref;2x
S'je e para as e dyta që dashnia t'ka verbu,
s'je e vetmja në ketë botë që s'tmër gjumi tuj mendu

Unë spo flas e ti spo flet,zemrat
tona flasin vet n'syt e tu po e shoh unë se per mu po rrin pa gjumë

Ref;3x
S'je e para as e dyta që dashnia t'ka verbu,
s'je e vetmja në ketë botë që s'tmër gjumi tuj mendu


Lyrics submited by Vlonjat Dvorani
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018