A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Sa Premtime Mi Ke Fal

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Meda - Sa Premtime Mi Ke Fal


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2004

2004-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Prap Të Dua"


A e din ti qka um ke baaa
M'ke lane gjalle pse nuk um ke vraaaa
M'e premtu nje jete me te mire
Sot s'kujtohesh as mem thirr
Te Madhin Zot isha betuuu
Se ti shpinen s'ma kthen muuu

Ref: E Pamundur e pamundur
Me besu qe s'jam me ty
Kam mendu se do t'jem t'lumtur
Po prej teje jam zhgenjyyy 2xh..

A e din ti qka um ke thaneee
sa premtime m'i ke faleeeee
Gjtha fjalet i ka marre era
Ma per mu s'po vjen Pranvera
Te Madhin Zot isha betuuu
Se ti shpinen s'ma kthen muuu 2xh...

Reh: E Pamundur e pamundur
Me besu qe s'jam me ty
Kam mendu se do t'jem t'lumtur
Po prej teje jam zhgenjyyy 2xh..

Ref: E Pamundur e pamundur
Me besu qe s'jam me ty
Kam mendu se do t'jem t'lumtur
Po prej teje jam zhgenjyyy 2xh..


Lyrics submited by Vlonjat DVorani-Loni
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018