A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Hajt Hajt Veq Vazhdo

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Meda - Hajt Hajt Veq Vazhdo


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2004

2004-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Prap Të Dua"


Asnjeher nuk kam mendu
Une me vujt e ti me u gzu
Kur mas shumti dhimbje kam
Ti nuk don me dit ku jamm
Kur mas shumti dhimbje kam
Ti nuk don me dit ku jamm

REF:Hjat Hajt veq jeto
Per te'kaluaren mos mendo
Kam me te ra ndermend per mua
Kan me t'vra gjynahet tua
Kam me te ra ndermend per mua
Kan me t'vra gjynahet tua

Asnihere nuk kam mendu
Zemren tande me lendu
Kur t'pendohesh ne kete jete
ke mem lyp e s'ke me gjet
Kur t'pendohesh ne kete jete
ke mem lyp e s'ke me gjet

REF:Hjat Hajt veq jeto
Per te'kaluaren mos mendo
Kam me te ra ndermend per mua
Kan me t'vra gjynahet tua
Kam me te ra ndermend per mua
Kan me t'vra gjynahet tua


Lyrics submited by Vlonjat Dvorani
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018