A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Mos E Harro Zemrën

Audio

Video Link

Meda - Mos E Harro Zemrën


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2003

2003-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Bjondinë"


Merre Zemren qe ka rrahe
Veq per ty dikuuuur
Se ti dhimbjen e kti shpirti
Si kuptove kurrr
Merre Zemren Qe t'ka dashte dhe qe e ke thy
se nuk dua te besoj se ti m'ke genjy
Merre Zemren time t'shkrete mbyte ]
Me dur tua pastaj kanqu ne kete bote se
ma s'them te dua Merre Zemren Qe t'ka dashte dhe qe e ke thy
se nuk dua te besoj se ti m'ke genjy

Ref:Mos me thuaj lamtumir shkova per shendet
Se qdo fjale qe ma ke thane plag e kam kete jete
Plag e kam kete jete plag e kam ketee jetee
Mos me thuaj lamtumir shkova per shendet
Se qdo fjale qe ma ke thane plag e kam kete jete
Plag e kam kete jete plag e kam ketee jetee

Merre Zemren qe ka rrahe
Veq per ty dikuuuur
Se ti dhimbjen e kti shpirti
Si kuptove kurrr
Merre Zemren Qe t'ka dashte dhe qe e ke thy
se nuk dua te besoj se ti m'ke genjy
Merre Zemren time t'shkrete mbyte ]
Me dur tua pastaj kanqu ne kete bote se
ma s'them te dua Merre Zemren Qe t'ka dashte dhe qe e ke thy
se nuk dua te besoj se ti m'ke genjy

Ref:Mos me thuaj lamtumir shkova per shendet
Se qdo fjale qe ma ke thane plag e kam kete jete
Plag e kam kete jete plag e kam ketee jetee
Mos me thuaj lamtumir shkova per shendet
Se qdo fjale qe ma ke thane plag e kam kete jete
Plag e kam kete jete plag e kam ketee jetee


Lyrics submited by Vlonjat Dvorani
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018