A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • E Lindur Për Pabesi

Audio

Video Link

Meda - E Lindur Për Pabesi


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2002

2002-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Kolazh 2005 Vol.2"

Song from the album:

"Kolazh 2005 Vol.1"

Song from the album:

"Ku Je Ti"


nuk te paskam njohur fare
paske qen nje mendje madhe
sot kur me kujtohesh gati nuk vdes

sa kishe nevoj per mua
njemi her mthojshe te dua
mpaske dashur veq per interes

2x Ref.

shetis rrugve pa nevoj
shpirtin tim ta qetsoj
te me kthehesh mos provo
se tash te njoh

te zgjodha nga ma te mirat
ti plotsova krejt deshirat

ishe sikur nje engjull ne dy syt e mi
por shum von une e kuptova
nuk ishe ashtu si mendova
ishe e lindur veq per pa besi

2x Ref.

shetis rrugve pa nevoj
shpirtin tim ta qetsoj
te me kthehesh mos provo
se tash te njoh


Lyrics submited by ida dhe nella
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018