A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Ti Nuk Je Ajo Që Sheh

Audio

Video Link

Meda - Ti Nuk Je Ajo Që Sheh


Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  6

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2002

2002-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Kenge Dasmash Nga Super Sonic"

Song from the album:

"Ku Je Ti"


Ti gjithmone ishe ma e mira
Kishe andrra e shum deshira
Ishe e re ishe e bukur
Jetonim bashke ishim t'lumtur

Por nje Nate ishe merzitur
The diqka qe se kam pritur
Si t'ja boj une fatziu
Fole Fjale qka s'flet Njeriu

Tradhetine ne koke e kishe
Ti s'je mo ajo qe ishe
Se ti mu me vrave n'zemer
Kurr per Jete mo s'te thrrase n'emer

2 x here


Lyrics submited by Vlonjat Dvorani
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018