A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Meda - Dua Te Puth


Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  16

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

03/05/2013

2013-05-03T08:52:07

Song from the album:

"Per Ju"


Heeej!
Jasha o hajdeee.

Ref:
Dua te puth qdo nat
dua te ledhatoj ne shtrat
hajde shpirt o ti me mua
diten ta boj natt.
Dua te puth qdo nat
dua te ledhatoj ne shtrat
hajde shpirt o ti me mua
diten ta boj natt.

Ma mir po dokesh pa syzee.
Ska moo hitee.

Ref:
Dua te puth qdo nat
dua te ledhatoj ne shtrat
hajde shpirt o ti me mua
diten ta boj natt.
Dua te puth qdo nat
dua te ledhatoj ne shtrat
hajde shpirt o ti me mua
diten ta boj natttt.


Lyrics submited by medaa
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018