A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Meda - Hajde Me U Knaq


Choose star rating

Rating:  3.9 / Votes cast:  8

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

03/05/2013

2013-05-03T08:59:33

Song from the album:

"Per Ju"


Hajde ne pej o ndaç me u knaq
Hajde ne pej o ndaç me u knaq
Me shetit me Karadaq
Me shetit me Karadaq

Ne Prizren ohh kur jam kan
Ne Prizren ohh kur jam kan
Jam shetit ne Shatervan
Jam shetit ne Shatervan

Oh ne deçan oh kur jam hi
Oh ne deçan oh kur jam hi
Jam taku me vllazen t'Mi
Jam taku me vllazen t'Mi

Ferizaji po na pret
Ferizaji po na pret
Sonte do ta kallim krejt
Sonte do ta kallim krejt

Hajdee.

Prej Presheve ne Podujev
Prej Presheve ne Podujev
Me knu bashk ohh jemi mledh
Me knu bashk ohh jemi mledh

Ne Drenic e Mitrovic
Ne Drenic e Mitrovic
Dasem tmadhe dojm me nis
Dasem tmadhe dojm me nis

Hajde shkojna ne Gjilan
Hajde shkojna ne Gjilan
Ta lujm vallen me Tupan
Ta lujm vallen me Tupan

Ne Drenic e Mitrovic
Ne Drenic e Mitrovic
Dasem tmadhe dojm me nis
Dasem tmadhe dojm me nis


Lyrics submited by medaa
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018