A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Meda - Llokum


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  122

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

03/07/2013

2013-07-03T21:12:07

Song from the album:

"Yjet Kendojne"

Song from the album:

"Llokum"


Made in kosova kosova made in kosova

Hajde luj luj

O ti me don po nuk me beson o pa arsye te un po dyshon pasha zotin qe mka fal ka met vesh me fustan tbardh mos harro se kur premtoj kurr dashnin nuk e tradhtoj

Llokum llokum oj lumi un te du te du ti je per mu
Llokum llokum je e embel shum te du te du ti je per mu

Ti po dyshon edhe pse te du o un dashnin ka me ta deshmu pasha zotin qe mka fal nuk e la nuse pat marr e kam than ni her ni fjal e kurr ndryshe ska me dal

Llokum llokum o i lumi un te du te du ti je per mu
Llokum llokum je e embel shum te du te du ti je per mu


Lyrics submited by Kaltrina Hyseni (Fanse E Medes)
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018