A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Meda - Xhelozi, Dashni


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  26

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

03/07/2013

2013-07-03T21:12:29

Song from the album:

"Llokum"


Ai shikim te un tka mbet
Hiq se din qka don me t'gjet
taksirati kurr nuk dihet
e ke afer po nuk shihet

Ai shikim te un tka mbet
Hiq se din qka don me t'gjet
taksirati kurr nuk dihet
e ke afer po nuk shihet

ref:

Taksirati fati gjithmon jan afer
qka se don me zor ke me dasht me hater

Taksirati fati gjithmon jan afer
qka se don me zor ke me dasht me hater

Ai shikim ajo buzqeshje
te dua me thon ne heshtje
un t'kuptoj edhe kur s'flet
ti nuk mundesh me nejt vet

Ai shikim ajo buzqeshje
te dua me thon ne heshtje
un t'kuptoj edhe kur s'flet
ti nuk mundesh me nejt vet

ref:

Taksirati fati gjithmon jan afer
qka se don me zor ke me dasht me hater

Taksirati fati gjithmon jan afer
qka se don me zor ke me dasht me hater

ref:

Taksirati fati gjithmon jan afer
qka se don me zor ke me dasht me hater

Taksirati fati gjithmon jan afer
qka se don me zor ke me dasht me hater


Lyrics submited by jackwilshere
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018