A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Meda - Je Martu


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  246

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

24/12/2013

2013-12-24T14:41:13

Music:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Lyrics:

Fatmir Muja

Video Production:

MAX Production
Je martu jam Martu
por asgje sesht harru
kam gabu ke gabu
perjet jemi pendu
jam derzu smundem ma
me jetu pa tpa
forc nuk kam pa shpres jam
njeri-tjetrin ku e lam

ref:2x
A me vdek a me jetu
a me t'thirr a meu duru
ti me tjeter un me tjeter
po spo vdes dashnija e vjeter

Je largu jam largu
por dashnija na ka mbet
un pa ty ti pa mu
jeten se kemi jet
jam dorzu smundem ma
me jetu pa tpa
forc nuk kam pa shpres jam
njeri tjetrin ku e lam

ref:2X
A me vdek a me jetu
a me t'thirr a meu duru
ti me tjeter un me tjeter
po spo vdes dashnija e vjeter


Lyrics submited by jackwilshere
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018