A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Meda - Ai Plumb


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  236

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2014

2014-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Princeshë"
2x:
Ai Plumb qe ne dasmen tende
Per gezim eshte gjujt
Ma mire mu mem pas vra
Mos mem lan me vujt

REF:
E urrej diten e dielë
Jo pse mbaron java
Po pse pergjithmon
Prej teje u ndava
I urrej tupanat
Nuk i dua dasmat
Se dua as arin
Qe i ban unazat

2x:
Ma mire mos te isha gjalle
Te dielen mbrama
Ma mire osht per mu
Mos te kish ardh e hana

REF 2x:
E urrej diten e dielë
Jo pse mbaron java
Po pse pergjithmon
Prej teje u ndava
I urrej tupanat
Nuk i dua dasmat
Se dua as arin
Qe i ban unazat


Lyrics submited by Burhan Bekteshie-Cards (1)

U krijua nga RILIND ALIU BRRUT SHKOLLA SEZAI SURROI SHKOLLA E RE TEK KODRA E MESHTEKNAVE 2018-06-04 18:29:08
E urrej diten e diel
Jo se mbaron java
Po se pergjithmone
prej teje u ndava

Add an e-Card

Fullscreenmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018