A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Meda - Pash Nje Zot


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  42

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

08/12/2014

2014-12-08T09:40:58

Song from the album:

"Princeshë"


Pash nje zot a m'ke harru
a t'bjen mend ndojher per mu
jam betu ne ket jet dora e huj ska mem prek
ka meu plak ska met harru , ska me pas nafak per mu

Krejt kjo bot mem gjyku
o mendjen smujn me ma ndryshu
jam betu ne ket jet dora e huj ska mem prek
ka me u plak ska met harru ska me pas nafak per mu

Jam betu ne ket jet dora e huj ska mem prek
ka meu plak ska met harru ska me pas nafak per mu


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018