A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Diten Qesh Naten Qaj

Meda - Diten Qesh Naten Qaj


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  31

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

10/07/2014

2014-07-10T14:59:35

Song from the album:

"Princeshë"


Diten me tjeter qeshi e rii
naten pa ty qaj ne vetmi

Ref:

Plas moj zemer mos duro
diten qesh naten vajto
e qfar jete qenka kjo
mos me pas ata qe do

Plas moj zemer mos duro
diten qesh naten vajto
e qfar jete qenka kjo
mos me pas ata qe do

Diten te gjithve ju them jam mir
naten pa ty e kam veshtir

Ref:

Plas moj zemer mos duro
diten qesh naten vajto
e qfar jete qenka kjo
mos me pas ata qe do

Plas moj zemer mos duro
diten qesh naten vajto
e qfar jete qenka kjo
mos me pas ata qe do

Plas moj zemer mos duro
diten qesh naten vajto
e qfar jete qenka kjo
mos me pas ata qe do

Plas moj zemer mos duro
diten qesh naten vajto
e qfar jete qenka kjo
mos me pas ata qe do


Lyrics submited by  dini98
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018