A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Meda - Jam Pa Behane


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

10/07/2014

2014-07-10T15:38:24

Song from the album:

"Princeshë"


Jam djal pa behane
meritoj ty me tpas
jam i keq i vetvetes
e i miri i krejt dynjas

Ref:

Jam jam i qmendur
i qmendur pas teje
qka ta bon ty zemra
ke me pas prej meje

Jam jam i qmendur
i qmendur pas teje
qka ta bon ty zemra
ke me pas prej meje

Lutje zemres tande
do ti bej cdo dit
mos kerko dashni
te njerzit pa shpirt

Ref:

Jam jam i qmendur
i qmendur pas teje
qka ta bon ty zemra
ke me pas prej meje

Jam jam i qmendur
i qmendur pas teje
qka ta bon ty zemra
ke me pas prej meje

Jam jam i qmendur
i qmendur pas teje
qka ta bon ty zemra
ke me pas prej meje

Jam jam i qmendur
i qmendur pas teje
qka ta bon ty zemra
ke me pas prej meje


Lyrics submited by albertislami
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018