A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Meda - Rrush I Embel


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  107

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

09/12/2014

2014-12-09T21:27:24

Zemra jeme Ra ndor tande
Tjeter njeri ti ma bone
Zemra shkon aty ku don
E Kerkan se e degjon

Ref#

Ooo Rrush i Ombel
T'qet buza tomel
Ske ku me shku
Ti ke lind per mu

Ooo Rrush i Ombel
T'qet buza tomel
Ske ku me shku
Ti ke lind per mu

Zemra Zemren po e dojka
po pa vujt nuk po bojka
Ksoj dashnie i raft pika
Helmon Djemt edhe qikat

Ooo Rrush i Ombel
T'qet buza tomel
Ske ku me shku
Ti ke lind per mu

Ooo Rrush i Ombel
T'qet buza tomel
Ske ku me shku
Ti ke lind per mu


Lyrics submited by  k1nnGz
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018