A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Meda - Drejtesi


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  22

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

20/07/2015

2015-07-20T20:25:59

Song from the album:

"Hallall"


Kur me the du me u nda pika gati mu me ra
Kur me the du me u nda pika gati mu me ra
moj dashni ti ku je do mem shti per se gjalli ne dhe
moj dashni ti qe um ke vra diten tende ske me pa.

REF
Drejtesi drejtesi a ka ne ket jete
pse vujn ata qe kan te drejte
Drejtesi drejtesi a ka ne ket jete
pse vujn ata qe kan te drejte

Buza mdridhet zemra um qan
qysh pate zemer mu mem lan
Buza mdridhet zemra um qan
qysh pate zemer mu mem lan
moj dashni ti ku je do mem shti per se gjalli ne dhe
moj dashni ti qe um ke vra diten tende ske me pa.

Ref
Drejtesi drejtesi a ka ne ket jete 2 here
pse vujn ata qe kan te drejte
Drejtesi drejtesi a ka ne ket jete
pse vujn ata qe kan te drejte


Lyrics submited by Vlonjat Dvorani
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018