A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Meda - Hallall


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  24

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

12/10/2015

2015-10-12T08:54:22

Music & Lyrics:

Arsim Bunjaku

Arrangement:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Song from the album:

"Hallall"


Shpirti edhe zemra per ty po me dhemb
Kush mos koft ne lekuren tem
Gjysma e zemres per ty mu ka tha
Ishte taksirati ai qe na ka nda

Hallall hallal a ma ban nket jet
Hallallin ta kerkon borgjlija i vertet
Hallall hallal a ma ban nket jet
Se bana mire e ma keq kam gjet

Un po shkrihem pak nga pak
Se me ty kam hy ne hall
gjysma e zemres per ty mu ka tha
ishte taksirati ai qe na ka nda
2X Hallall hallal a ma ban nket jet
Hallallin ta kerkon borgjlija i vertet
Hallall hallal a ma ban nket jet
Se bana mire e ma keq kam gjet.


Lyrics submited by MEDATOR FOREVA
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018