A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Meda - Flej Flej


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  24

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

21/07/2015

2015-07-21T07:00:01

Song from the album:

"Hallall"


Jane dy zemra,ne nje shpirt
ty tkam yll ty tkam drit
Njesoj flasim,njejt mendojm
Nje dynja po na lakmojn

(REF)
Flej ,flej ti rehat
un te du me hakikat
Flej ,flej ti rehat
Lum per ty ken e ke ngat
Flej ,flej ti rehat

Na shkoft jeta me sevda
E lus zotin msysh mos me na ra
Njesoj flasim,njejt mendojme
Nje dynja po na lakmojne

Flej ,flej ti rehat
un te du me hakikat
Flej ,flej ti rehat
Lum per ty ken e ke ngat
Flej ,flej ti rehat ( 2 X)


Lyrics submited by jona
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018