A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Meda - Ti Mke Vra


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  12

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

21/07/2015

2015-07-21T08:10:02

Song from the album:

"Hallall"


E bekuar qofte dita kur tkam pa
I mallkuar qofte qasti kur jem nda
Sebep kush u baa me u nda me ty
Veq zoti e di si kam me ja kthy ooooo
Veq zoti e di si kam me ja kthyy

REF
Tiii mke vra e un zotit po ja la
Inshallah nuk te kthehet qka um ke ba
Tiii mke vra e un zotit po ja la
Inshallah nuk te kthehet qka um ke ba

Skaa ma keq ska ma keq ne kete jete
Se me u nda dy zemra qe duhen vertet
Sebep kush u baa me u nda me ty
Veq zoti e di si kam me ja kthy ooooo
Veq zoti e di si kam me ja kthyy

REF
Tiii mke vra e un zotit po ja la
Inshallah nuk te kthehet qka um ke ba
Tiii mke vra e un zotit po ja la
Inshallah nuk te kthehet qka um ke ba


Lyrics submited by Vlonjat Dvorani
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018