A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Meda - Marre Per Ty


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  38

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

04/12/2015

2015-12-04T17:00:02

Music:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Lyrics:

Fatmir Muja


O krejt e din sa t'kam dasht ty,
Po krejt dashnia n'urrejtje mu kthy,
Paskan pas t'drejte kur m'paskan than,
Se nuk ja vlen un me ty me kan,

Refreni 2x
O marre t'koft marre per ty,
Me tradhtin tende zemren ma ke thy

Gjanat po dihen s'kam qka me than,
Ndergjegjjen tande n'gjithqka e kam lan
Paskan pas t'drejte kur m'paskan than,
Se nuk ja vlen un me ty me kan,

Refreni 4x
O marre t'koft marre per ty,
Me tradhtin tende zemren ma ke thy


Lyrics submited by  tinnab04   shpetimtoshi
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018