A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Meda - Moj Dukane


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

20/02/2016

2016-02-20T13:49:35


It's a long time that we try finding the lyrics to "Moj Dukane" sung by Meda.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Meda attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics


Here are some songs with the same title and we wish that at least one of these contains the lyrics you are looking for:

Sinan Vllasaliu - Moj Dukane

Ooo moj dugane mojj duganee puna e mar deshta me te thann hejj hejj puna e mar deshta me tee thann oo puna mar desht me te thannee dul 1 gjarper me na ngran hejj hejj dul 1 gjarper me na ngran.
Ooo dul 1 gjarper me na ngrann eee ku do te rrina neser mrama hejj hejj ku do te rrina neser mrama oo ku do te rrina neser mrama ne dhom te vogel rrethh me gjama hejj hejj ne dhom te vogel rrethh me gjama.
Ooo ne od te vogel rreth me gjama aty rishin 2-3 zana hejj hejj atyy rishin 2-3 zana, oo atyy rrishinn 2-3 zana pishin kafe me filgjan hejj hejj pishin kafe me filgjana

Labi - Moj Dukane

O moj dukane

Omoj dukane moj dukane
puna mar deshta me t'thene he he
puna mar deshta me t'thane
O puna mar deshta me t'thane dul ni gjarper me na ngrane hehe dul ni gjarper me na ngrane.

O ku po rrina neser prama në Rojall rreth me gjama hehe në Ulqin rreth me gjama , O në Rojall rreth me gjama aty rrishin 2-3 zana heh aty rrishin 2-3 zana .

Edona Llalloshi - Moj Dukane

o moj dukane moj du kaneeee puna mar te shta me thane he he he puna, mar deshta me than , 1/2, o dul ni gjarper me na gran, hehehe dul ni gjarrpeeee me na grane o aty ishin 2 3 zana bashin drit sa 2 3 llama hehehe bajshin drit sa dy tri llama hehehe bajshin pishin kafe me filgjana hehehe pishin ka fe me filgjana o rreth me merr
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018