A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Meda - N'dashuri


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  25

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

29/05/2016

2016-05-29T10:00:18

Song from the album:

"Kot E Ke"


Ty te du, jetoj me tjetren
nje realitet qe ma nxiu jeten
ne ket gjendje qe kam ra
as dushmanin s'du me pa
as dushmanin s'du me pa
Ne ket gjendje qe kam ra
as dushmanin s'du me pa
as dushmanin s'du me pa.

N'dashuri jam i denum
hakun tand kam me pagu
N'dashuri jam i denum
hakun tand kam me pagu

Po dorzohem keq jam thy
e pranoj nuk mundem pa ty
ne ket gjendje qe kam ra
as dushmanin s'du me pa
as dushmanin s'du me pa
ne ket gjendje qe kam ra
as dushmanin s'du me pa
as dushmanin s'du me pa.

N'dashuri jam i denum
hakun tand kam me pagu
N'dashuri jam i denum
hakun tand kam me pagu


Lyrics submited by Leotrim & Miranda




more...




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018