A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Meda & Vjollca Haxhiu - Bohet Mir


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  26

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

12/07/2016

2016-07-12T16:00:01

See Also

Vjollca Haxhiu


[Meda:]
N'dashni kriza eshte normale
je xheloze pa rrugedalje je xheloze pa rrugedalje

[Vjollca:]
Toleranc Toleranc per ty ska mbet
problemet zgjedhi qysh i bane vet problemet zgjedhi qysh i bane vet

[REF. Meda & Vjollca:]
Bahet mire bahet mire Qdo fillim asht i veshtir
Bahet mire ke me pa dashni pa gabime ska
bahet mire bahet mire qdo fillim asht i veshtir bahet mire ke me pa dashni pa gabime ska.

[Meda:]
N'dashni problemet jane normale nese dojm na gjejm rrugdalje nese dojm na gjejm rrugdalje

[Vjollca:]
Arsyje arsyje qdo here kerkon me fjal te embela prap me sheron me fjal te embela prap me sheron

[REF. Meda & Vjollca:]
Bahet mire bahet mire Qdo fillim asht i veshtir
Bahet mire ke me pa dashni pa gabime ska
bahet mire bahet mire qdo fillim asht i veshtir bahet mire ke me pa dashni pa gabime ska.

[REF. Meda & Vjollca:]
Bahet mire bahet mire Qdo fillim asht i veshtir
Bahet mire ke me pa dashni pa gabime ska
bahet mire bahet mire qdo fillim asht i veshtir bahet mire ke me pa dashni pa gabime ska.


Lyrics submited by Drena
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018