A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Dashnia Eshte Fat

Audio

Video Link

Meda - Dashnia Eshte Fat


Choose star rating

Rating:  2.9 / Votes cast:  10

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

08/07/2016

2016-07-08T16:21:58

Song from the album:

"Kot E Ke"


Qka me t'than diqka
Met than ti Zemer se beson
Se nkraht e mi ki me ni dashnin
Sdi qka me t'than diqka
Met than ti Zemer se beson
Se nkraht e mi ki me ni dashnin

Ref: (2x)
Hiq mos u mundo per kurgjo mos ta nin
Jo mos ja moho ti zemres dashnis

Zemer qka pret Jo si kemi ne dy jet
Kjo pun ska inat dashnia esht fatt
Zemer qka pret Jo si kemi ne dy jet
Kjo pun ska inat dashnia esht fatt

Ref: (4x)
mos u mundo per kurgjo mos ta nin
Jo mos ja moho ti zemres dashnis
Hiq mos u mundo per kurgjo mos ta nin
Jo mos ja moho ti zemres dashnin


Lyrics submited by Leonora Thaqi
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018