A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Meda - E Mallkuar


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  10

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

07/07/2016

2016-07-07T17:29:58

Song from the album:

"Kot E Ke"


O n'dashni mos lidh merak
Zemra s'bahet kurr rahat (x2)

Refreni:
E mallkuar qofsh ah moj dashni
Ti buzeqeshjen time mua ma ke ngri (x2)

Pa dashni jom si ne bela
Kam ra n'hall qka me ba (x2)

Refreni:
E mallkuar qofsh ah moj dashni
Ti buzeqeshjen time mua ma ke ngri (x2)

Refreni:
E mallkuar qofsh ah moj dashni
Ti buzeqeshjen time mua ma ke ngri (x2)


Lyrics submited by TheLeader
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018