A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Meda - Dashnia Jon  (Feat. Vjollca Haxhiu)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  13

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

24/11/2016

2016-11-24T17:00:00

Featuring

Vjollca Haxhiu


Na bojna sherr, o kot e kot
Po na qetesoft i madhi Zot
Loqka pa zemer jojo nuk shkon
Njoni pa tjetrin jo jo jo nuk bon
Bojna cka bojna vetit ja bojna (2)
Dashnia jon i ka dy emra
Hej une jom loqka e ti je zemra
Ca ke se di! Shume ke ndryshu
Smundem pa ty smundesh pa mu
Njoni gabon tjetri ndryshon
Faji je ti jojo spe pranon

Bojna cka bojna vetit ja bojna (2)
Dashnia jon i ka dy emra
Hej une jom loqka e ti je zemra
(x3)


Lyrics submited by Rr..
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018