A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Pse Nuk Je E Jemja

Live Video

Video Link

Top 200

Meda - Pse Nuk Je E Jemja


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

05/12/2016

2016-12-05T16:00:04

Music & Lyrics:

Ilir Berani

Arrangement:

Nexhat Mujovi (Wirusi)


Syte po me qajne don me mu nal fryma
Kur Me the bashk mo nuk e shtyjna
Syte po me qajne don mem plas zemra
Pse nuk don mo me kan e jemja

Ref:
Vdeksha mos kofsha pa ty mos jetofsha
I lutna Allahut pa ty mos mem qel sabahu
Vdeksha mos kofsha pa ty mos jetofsha
I lutna Allahut pa ty mos mem qel sabahu

Zemra mdhem e mpikon loti
Mos mu ndaj se te vret Zoti
Syte po me qajne don mem plas zemra
Pse nuk don mo me kan e jemja

Ref:
Vdeksha mos kofsha pa ty mos jetofsha
I lutna Allahut pa ty mos mem qel sabahu
Vdeksha mos kofsha pa ty mos jetofsha
I lutna Allahut pa ty mos mem qel sabahu


Lyrics submited by Vlonjat Dvorani
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018