A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Meda - Shihem Nihem


Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  10

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

24/06/2017

2017-06-24T15:00:01

Music:

Massive Production

Lyrics:

Ghulo

Arrangement:

Alban Furtuna

Song from the album:

"N'extrem"


Shihem Nihem jemi gjall
fundi i keq ty ka met ardh,
Shihem Nihem loqka jem
ke me lyp ti dashnin tem.

Nuk ja vlem për ty me vujt
për ty me vujt
prap se prap e tjeterkujt
e tjeterkujt
sa tosht jeta fryme marr
oh fryme marr
hakut tem ske mej dal
oh ske mej dal.

Ref
Shihem Nihem jemi gjall
fundi i keq ty ka met ardh,
Shihem Nihem loqka jem
ke me lyp ti dashnin tem.

Ah si qenka kjo dynja
ah kjo dynja
kan e don zdon met pa
jo zdon met pa
sa tosh jeta fryme marr
oh fryme marr
hakut tem ske mej dal
oh ske mej dal.

Ref[2x]
Shihem Nihem jemi gjall
fundi i keq ty ka met ardh,
Shihem Nihem loqka jem
ke me lyp ti dashnin tem


Lyrics submited by Djellona Maloku
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018