A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Meda - Shans Nuk Ki


Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  25

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

24/06/2017

2017-06-24T15:00:05

Music:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Lyrics:

Ghulo

Video Production:

BUG Production

Song from the album:

"N'extrem"


Syt nuk te pane
Zemra e ka ndi
Mbrapa shpines
Ti me bane tradhti

Fryma ndalet
Per ty kur flas
Paraftyrohet buzeqeshja jote
Fat

Ref.
O shance nuk ki
Ti me gjet mat mire dashni
O shance nuk ki
Ti me gjet mat mire dashni

Shpirt o zemer
A te kam mire
Ti pa ndjenja
Me paske thirr

Me zemer te thyer
Nje pytje kam
A e meritova
I tradhtum me kan

Ref.
O shance nuk ki
Ti me gjet mat mire dashni
O shance nuk ki
Ti me gjet mat mire dashni


Lyrics submited by Yllza Baftiu
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018