A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Meda - C'ka Me Ba


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

04/07/2017

2017-07-04T16:00:06

Music:

Alban Furtuna

Lyrics:

Ghulo

Song from the album:

"N'extrem"


Tok e Qielli, N'kry m'kan Raa
Kur me the du me u ndaa,
Qenka Liigj i pa Shkruum,
Njeher Dashurohesh ne njeri T'gabuum.

REF: 1
C'ka me ba ,C'ka me ba,
Veq po Lutna mos me u ndaa,
C'ka me ba, C'ka m'ka gjet ndarjen kurr
Se pranoj per jeet,

Zot o Zot
Cka me ndodhi muuu
As ne enderr ndarje skam mendu
Qenka Ligj i pa shkruuum
Njeher Dashurohesh ne njeri T'gabuuum

REF: 2
C'ka me ba, C'ka me ba
Veq po Lutna mos me u ndaa
C'ka me ba ,C'ka m'ka gjet
ndarjen kurr se pranoj per jeet.

REF: 3
C'ka me ba, C'ka me ba
Veq po Lutna Mos me u ndaa
C'ka me ba, C'ka m'ka Gjett
Ndarjen kurr se pranojj per jeett.


Lyrics submited by Festi sinani
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018