A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Meda - Nafakli


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  8

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

23/06/2017

2017-06-23T23:29:23

Music:

Alban Furtuna

Lyrics:

Ghulo

Lyrics:

Ilir Berani

Song from the album:

"N'extrem"


O M'Ka Lind Nona Me Yll Në Ball,
O Veç Me Ty Zemra Ka Ra N'Hall

I Mjeri Un, Sa Mir Jam N'Kom,
O Rash N'Dashni Belaja M'Ka Zo

Nafakli, Nafakli Unë Jam,
Po Me Ty, Veç Me Ty Fat Spo Kam
Nafakli, Nafakli M'Ka Bo Nona,
Po Me Ty, Veç Me Ty Rehat Su Bona

O Veç Një Her, Ndalu Mendo,
Dashnis Problemet Jo Mos i Krijo
I Mjeri Un, Sa Mir Jam N'Kom,
O Rash N'Dashni Belaja M'Ka Zo

Nafakli, Nafakli Unë Jam,
Po Me Ty, Veç Me Ty Fat Spo Kam
Nafakli, Nafakli M'Ka Bo Nona,
Po Me Ty, Veç Me Ty Rehat Su Bona

Nafakli, Nafakli Unë Jam,
Po Me Ty, Veç Me Ty Fat Spo Kam
Nafakli, Nafakli M'Ka Bo Nona,
Po Me Ty, Veç Me Ty Rehat Su Bona


Lyrics submited by Klejdi Kazazi
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018