A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Meda - Ni Selam


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

02/12/2017

2017-12-02T18:00:00

Music:

Miti Geci

Lyrics:

Ghulo

Arrangement:

Nexhat Mujovi (Wirusi)


Flas per ty e nuk flas me ty
Qellimisht zemren ma ke thy,

Flas per ty e nuk flas me ty
Qellimisht zemren ma ke thy.

O ti mundesh, mundesh me gjet
Tjeter dashni por t'kalumen,
t'kalumen me mu nuk mundesh me fshi,

O ti mundesh, mundesh me gjet
Tjeter dashni por t'kalumen,
t'kalumen me mu nuk mundesh me fshi

1Ni selam, 1ni selam nga une e ki
mos m'le, vet mos m'le vet se gabime ki,
1Ni selam, 1ni selam per ty e kam
askujt tjeter Askujt tjeter
dashni nuk i Fal.

N'betimin tend majta shpres
Dashni t'maskume u preva n'bese
premtimin tend majta shpres
dashni t'maskume u preva n'bes

O ti mundesh, mundesh me gjet
Tjeter dashni por t'kalumen,
t'kalumen me mu nuk mundesh me fshi,

O ti mundesh, mundesh me gjet
Tjeter dashni por t'kalumen,
t'kalumen me mu nuk mundesh me fshi

1Ni selam, 1ni selam nga une e ki
mos m'le ,vet mos m'le vet se gabime ki,
1Ni selam, 1ni selam per ty e kam
askujt tjeter Askujt tjeter
dashni nuk i Fal.


Lyrics submited by Bahri Trena
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018