A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Meda - Badihava


Choose star rating

Rating:  3.6 / Votes cast:  19

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

16/06/2018

2018-06-16T17:00:03

Video Production:

BUG Production


e di un e di zoti
pse po pikon loti
pse ma se shumti te dhemb plaga
kur ta ban i joti


ca ka mujt ma shum me te dhan
se zemren shpirtin trupin
e ti gropen ma ke ba
ti qe tkam dasht ma se shumti

badihava badihava
edhe pse prej teje u ndava
spo mun shpirti me u sheru
spo mun zemra me te harru x2

e din ti e di zoti
cka kam ba per tyy
a je n mend zemra jem
qysh po thu u kry

ca ka mujt ma shum me te dhan
se zemren shpirtin trupin
e ti gropen ma ke ba
ti qe tkam dasht ma se shumti

badihava badihava
edhe pse prej teje u ndava
spo mun shpirti me u sheru
spo mun zemra me te harru x2


Lyrics submited by Ardite-Cards (2)

U krijua nga Dreni 2018-07-03 12:11:49
cla ka mujt ma shum me te dhan
se zemren shpirtin trupin
E ti gropen ma ke ba
Ti qe tkam dasht ma se shumti
2018-06-29 18:08:08
Badihava,badihava
edhe pse prej teje u ndava
spo mun shpirti mu sheru
spo mun zemra me te harru

Add an e-Card

Fullscreenmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018