A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Meda - Njo Po Njo


Choose star rating

Rating:  3.4 / Votes cast:  5

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

05/07/2018

2018-07-05T16:00:00

Music & Arrangement:

Granit Gashi

Music & Arrangement:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Lyrics:

Ghulo

Video Production:

BUG Production


Pak pak mendjen e ke rrit
Ah moj zemër u të du me shpirtë
Po de po faji ti nuk ki
Unë vet t'kam lazdru
tu than s'ka si ti.

[REF. 2X:]
NJO PO NJO NANA T'KA BA
O MA TË MIRË PËR MUA NUK KA
NJO PO UNË T'KAM TY
KAM ME TË RUJ SI KTA DY SY.

O po mirë me dashnin tem
I lutna ZOTIT msyshi mo të na zën.

Po de po faji ti nuk ki
Unë vet t'kam lazdru
tu than s'ka si ti.

[REF. 2X:]
NJO PO NJO NANA T'KA BA
O MA TË MIRË PËR MUA NUK KA
NJO PO UNË T'KAM TY
KAM ME TË RUJ SI KTA DY SY.

[REF. 2X:]
NJO PO NJO NANA T'KA BA
O MA TË MIRË PËR MUA NUK KA
NJO PO UNË T'KAM TY
KAM ME TË RUJ SI KTA DY SY.


Lyrics submited by Drenie-Cards (3)

U krijua nga 1223 2018-07-07 21:04:41
Po de po faji ti nuk ki
Unë vet t'kam lazdru
tu than s'ka si ti.
U krijua nga Azdren 2018-07-05 18:55:04
O po mirë me dashnin tem
I lutna ZOTIT
msyshi mo të na zën.
U krijua nga Dreni 2018-07-05 18:48:04
NJO PO NJO NANA T'KA BA
O MA TË MIRË PËR MUA NUK KA
NJO PO UNË T'KAM TY
KAM ME TË RUJ SI KTA DY SY.

Add an e-Card

Fullscreenmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018