A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Meda - Inshallah


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

06/07/2018

2018-07-06T15:00:13

Zoti t'rujt zemra jem
Keq m'ke bo po s'muj me t'nem
Po at koh kurr s'kam me harru
Sa t'kam ymer me jetu

[Ref. 2x:]
Inshallah inshallah
Zoti hajr e ban
Sot e 100 vjet
Kjo zemer nuk t'harron

Po don Zoti mendjen ti e ndrron
Me u kthy te zemra qe te don
Po at koh kurr s'kam me harru
Sa t'kam ymer me jetu

[Ref. 2x:]
Inshallah inshallah
Zoti hajr e ban
Sot e 100 vjet
Kjo zemer nuk t'harron

[Ref. 2x:]
Inshallah inshallah
Zoti hajr e ban
Sot e 100 vjet
Kjo zemer nuk t'harron


Lyrics submited by Kalosh.Te-Cards (2)

U krijua nga Dreni 2018-07-09 06:41:58
Po don Zoti mendjen ti e ndrron
Me u kthy te zemra qe te don
Po at koh kurr s'kam me harru
Sa t'kam ymer me jetu
U krijua nga Dreni 2018-07-07 15:27:10
Inshallah inshallah
Zoti hajr e ban
Sot e 100 vjet
Kjo zemer nuk t'harron

Add an e-Card

Fullscreenmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018