A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mehmet Kosova

Tags: Mehmet Kosova, Jeta E Hidhur, Kenan Imirzalioglu, Mehmet Kososvari, Memet Kosova, Memet Kosovari, Mehmet Kosovali

Origin: Bala (Ankara)    Residence:        Age: 43   Zodiac sign: ♊ Binjaket  
Mehmet Kosova is a famous singer. Emri i vertete: KENAN IMIRZALIOGLU Gjatësia: 1.90cm Hobi: basketbolli Lindi në një familje prej gjashte antarësh ndërsa ishte fëmija më i vogel. Gjatë shkollimit tregoi sukses tëveçant.Ka përfunduar fakultetin teknik-dega matematik.Gjatë vijimit të mësimit kolegët i propozuan që të konkurojë si mister ngase dallohej nga pamja atraktive mashkullore dhe anatomia briliante e konstruksionit trupor.Tash përpos porefsionit si aktor merret edhe me m...

>> Full biography >>


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  164

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018