A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mehmet Kosova

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  172
  • Origin:
  • Bala (Ankara) 
  • Residence:
  • Turqi 
  • Age:
  • 44
  • Zodiac sign:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Mehmet Kosova is a famous singer. Emri i vertete: KENAN IMIRZALIOGLU Gjatësia: 1.90cm Hobi: basketbolli Lindi në një familje prej gjashte antarësh ndërsa ishte fëmija më i vogel. Gjatë shkollimit tregoi sukses tëveçant.Ka përfunduar fakultetin teknik-dega matematik.Gjatë vijimit të mësimit kolegët i propozuan që të konkurojë si mister ngase dallohej nga pamja atraktive mashkullore dhe anatomia briliante e konstruksionit trupor.Tash përpos porefsionit si aktor merret edhe me m...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:


Tags: Mehmet Kosova, Jeta E Hidhur, Kenan Imirzalioglu, Mehmet Kososvari, Memet Kosova, Memet Kosovari, Mehmet Kosovali

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018