A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Melani
  • Origin:
  • Vlore 
  • Residence:
  • Itali 
Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
Music genres: Pop

Melani is a popular singer. Më datë 13 Prill 2012, Melani publikon videoklipin "Koha Dhe Harresa". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master.

Më datë 9 Tetor 2013, Melani publikon videoklipin "Ti Vjen", në bashkëpunim me Izo.

Më datë 2 Mars 2017, Melani publikon videoklipin "Bom Bom".

Më datë 12 Shkurt 2018, Melani Dalipaj & Romi publikojnë videoklipin "We Go".

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Facebook

Profile

Add New

Official Profiles
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018