A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Melani - Koha Dhe Harresa


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

13/04/2012

2012-04-13T21:24:01

Video Production:

Shqipja MasterIt's a long time that we try finding the lyrics to "Koha Dhe Harresa" sung by Melani.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Melani attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add LyricsKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018