A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Melani - Ti Vjen  (Feat. Izo)


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

09/10/2013

2013-10-09T18:36:04

Featuring

IzoIt's a long time that we try finding the lyrics to "Ti Vjen" sung by Melani.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Melani attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Nertila Koka. We wish that's the lyrics you are looking for:

Nga kjo skene me sy te kerkoj
a do te vish jo jo s'e di
me lendove pa te drejte
por une me ty nuk mbaj dot meri
2.
Ti mos degjo kur te thone nuk te do
kur te thone eshte artiste e adhurojne me mijera sy
ti me beso zemra s'di te genjeje
rreh ajo vec per ty dhe largon cdo xhelozi

Refreni
Ja ja ti vjen une kengen po filloj
tek une veshtrojne plot sy te dua vetem ty
ja ja ti vjenti vjen une kengen po filloj
dhe zemra flet me kenge se po te fal
fal zemra cdo rrahje note muzike
kenge e saj jojo nuk ndalet
ti degjoje ajo per ty thur vargje
ndaj ti meso kengen e saj


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018