A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Melinda Ademi

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  14
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Sh.B.A. 
BIOGRAFIA: Melinda Ademi is a popular singer of Pop & R&B music. Ka befasuar jo vetëm jurinë e spektaklit të famshëm televiziv ‘American Idol’ por edhe mbarë shikuesit, jo vetëm për zërin e saj të mrekullueshëm, por edhe për historinë që bart. 16-vjeçarja nga Kosova Melinda Ademi, ka rrëfyer historinë e saj që kur familja vendosi të largohej nga Kosova, gjatë luftës e deri tek ëndrrat për t’u bërë një këngëtare e madhe. Në videon e shfaqur nga ‘Fox TV’, vajza tregon për momentet e largimit të saj nga Kosova nd...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Youtube

Channel

Twitter

Account

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Besiana Tolaj

Anxhelina Hadergjonaj

Enisa

Zelma

Dafina Kastrati (Gjermani)

Shamsah

Tayna

Njomza Vitia

Vera Oruqaj

Valentina Ajdari


Tags: Melinda Ademi, American Idol

Melinda Ademi in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018