A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Melissa Magnanelli

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4
  • Age:
  • 17
BIOGRAFIA: Melissa Magnanelli is a popular singer of Kids music. Melissa Magnanelli përfaqësoi Shqipërinë në festivalin ndërkombëtar, Sanremo Junior 2012 më këngën “Dashuria na rrethon”. Ajo ka një zë brilant. Kompozitori Klodian Qafoku përgatiti, që në këtë festival të rrëmbente një çmim të rëndësishëm. “Është një këngë ritmike, që ka në përbërje poezi shumë të bukur, e përkthyer dhe përshtatur nga babai i Melisës. Kënga është bërë shqip dhe në konkurrim është paraqitur në shqip. Shpresojmë që në festival ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Sijeta Hoti

Vjollca Osmani

Donjeta Morina

Aulona Limani

Erza Hoti

Roderika Ukelli

Denisa Dehari

Ilva Latifi

Donika Nuhiu

Xhesika Pengili


Tags: Melissa Magnanelli

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018