A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   Eliosshuli   Offline   Message  
   Name:   elios shuli
   Residence:    SHQIPERI
   Town:   tirane
   Age:    18 Years Old
   Birthday:   26 Qershor 1999
   Zodiac Sign:   Gaforrja
   Description:    Quhem Elios Shuli dhe kam lindur ne vitin 1999 .Hobi im eshte kenga dhe aktrimi.3 kengetaret e mija me te preferuara jane Eli Fara ,Gjyste Vulaj dhe Bleona Qereti.shtepite e mija diskografike te preferuara jane Fuga sh.p.k dhe Faf studjo.Une i kam shume qejf kasetat .Madje kaseta e pare qe kam pasur kur kam qene 3 vjec ka qene Eli Fara.

   Activity
   Registration Date:   2011-08-03 15:56:25
   Last Login:   2017-01-18 22:02:30
   Lyrics Submissions:    51 Lyrics
   Edited lyrics:    6 Edited songs
   Artists Biographies:    5 Biographies
   Albums added:    491 Albums
   Translated songs:    No translations    
   Fanclubs
    Eli Fara     4 Fans
    Genta Xhaferi     1 Fans
    Gjyste Vulaj     8 Fans
    Gena     3 Fans
    Bleona Qereti     3 Fans
    Irma Libohova     3 Fans
    Eglantina Toska     2 Fans
    Ardian Trebicka     1 Fans
    Artiola Toska     1 Fans
    Jolanda Dhamo     1 Fans
    Albana Keçi     1 Fans
    Elda Berisha     1 Fans
    Irini Qirjako     1 Fans
    Mihallaq Andrea     1 Fans
    Ermira Babaliu     1 Fans
    Valbona Mema     1 Fans
    Jeta Faqolli     1 Fans
    Babeta Shahini     1 Fans
    Darina Gjebrea     1 Fans
    Rozana Radi     10 Fans
    Leonora Jakupi     46 Fans
    Odeta Dervishi     1 Fans
    Adelina Ismaili     43 Fans
    Clirim Denaj     1 Fans
    Vitore Matoshi     1 Fans
    Kasem Hallulli     1 Fans
    Eda Zari     1 Fans
    Kengetare Te Ndryshem     1 Fans
    Elda Shabani (Madonna Shqiptare)     1 Fans
    Silvana Dollapi (Silvi)     1 Fans
   PlayList of songs

Loading...Kalendari
21/01/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Paniku
Paniku
24 vjeç
Donika Gashi
Donika Gashi
43 vjeç
Michel Teló
Michel Teló
38 vjeç
R.I.P.     Rest In Peace:
Vesel Berisha Skroma
Vesel Berisha Skroma
(1941-2015)
Hysni Milloshi
Hysni Milloshi
(1946-2012)

This Week's Poll
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Shumë

  Jashtëzakonisht

Vote