Add Lyrics
  Add Poems
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   bingo      Message  
   Name:   Arben Krasniqi
   Residence:    ZVICER
   Town:   
   Age:    36 Years Old
   Birthday:   12 Qershor 1981
   Zodiac Sign:   Binjaket
   Description:    Jam nga Prizreni dhe jetoj ne zvicerr.
i martuar,kam dy vajza
Hobby:leximi ,muzika (ndegjoj shum muzik zhandrin popullor),interneti etj.

Motoja ime:Jeto diten e sodit sikur te ishte kjo dita e fundit

    Activity
   Registration Date:   2009-12-12 15:36:17
   Last Login:   0000-00-00 00:00:00
   Lyrics Submissions:    557 Lyrics
   Edited lyrics:    20 Edited songs
   Artists Biographies:    2 Biographies
   Albums added:    384 Albums
   Translated songs:    No translations    
   Fanclubs
    Motrat Mustafa     7 Fans
    Nexhat Osmani     7 Fans
    Remzie Osmani     4 Fans
    Remzie Osmani Dhe Nexhat Osmani     2 Fans
    Vllezrit Susuri     2 Fans
    Mahmut Ferati     8 Fans
    Shqipe Kastrati     2 Fans
    Adelina Ismaili     43 Fans
    Gili     4 Fans
    Nikolle Nikprelaj     3 Fans
    Hana Nikprelaj     1 Fans
    Vëllezerit Lecaj     1 Fans
    Ylmize Tafallari     1 Fans
    Flurim Susuri (Luli)     1 Fans
   PlayList of songs
    Motrat Mustafa   80 Vjet Pa E Gjetur Udhen
    Motrat Mustafa   Dal N'qytet
    Remzie Osmani & Nexhat Osmani   Ah Moj Grue
    Remzije Osmani   Kur Bien Tupani
    Ylmize Tafallari   E Kam Qu Me Qep Jelekun
    Nexhat Osmani   Njeher Vera Ka Dera Vjen
    Vllezrit Susuri   Maturant
    Vllezrit Susuri   20 Vjet Te Nana
    Nexhat Osmani   Rrushe
    Nexhat Osmani   Moren Fund
    Remzije Osmani   Thuj Ti Thuj
    Nexhat Osmani   Qasaj Zemres Tane
    Nexhat Osmani   Ai Qe Di Te Vuaj
    Nexhat Osmani   Sulqe Begu
    Nexhat Osmani   S'dua Tjeter
    Remzie Osmani   O Bylbyl
    Remzie Osmani   Per Mua Je Kryeveper
    Remzie Osmani   Une Jam Dada
    Remzie Osmani   Pse U Ndam
    Remzie Osmani & Nexhat Osmani   Mos U Kthe
    Motrat Mustafa   Dashnija I Then Ligjetlyrics.al © 2007 - 2017