lyrics.al
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   egzonche   Offline   Message  
   Name:   Egzon Bunjaku
   Residence:    KOSOVE
   Town:   Vushtrri
   Age:    28 Years Old
   Birthday:   20 Qershor 1989
   Zodiac Sign:   Binjaket
   Description:    20 Vjecar, mirrem me ndertimin e ueb faqeve dhe jam i dhene shume mbas internetit xD

   Activity
   Registration Date:   2010-02-13 00:42:06
   Last Login:   2010-02-14 23:08:27
   Lyrics Submissions:    Asnjë tekst
   Edited lyrics:    Asnjë kenge
   Artists Biographies:    1 Biographies
   Albums added:    Asnjë album
   Translated songs:    No translations    
   Fanclubs
    Unikkatil     600 Fans
   PlayList of songs

Loading...Kalendari
26/02/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Nita Bahtiri
Nita Bahtiri
24 vjeç
Hidaver Osmani
Hidaver Osmani
49 vjeç
Gerard Merdani
Gerard Merdani
23 vjeç

This Week's Poll
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

Vote